ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ Γ΄ ΤΑΞΗΣ 2014 (Τροποποίηση)

Αρχικά η επιτροπή που ορίστηκε από το Διευθυντή του Σχολείου Αλμπάνη Γεώργιο, συνεδρίασε την Παρασκευή 17/1/2014 και αφού αξιολόγησε τις προσφορές σύμφωνα με την προκήρυξη της πολυήμερης εκδρομής της Γ΄ Τάξης του Σχολείου μας, αποφάσισε ομόφωνα να ανατεθεί η εκδρομή στο πρακτορείο ATHOS HELLAS με κόστος 315 ευρώ ανά μαθητή.

Το πρακτικό της επιτροπής λήψης και αξιολόγησης των προσφορών παρατίθεται παρακάτω.

Στη συνέχεια όμως, το προαναφερόμενο πρακτορείο δήλωσε αδυναμία να υλοποιήσει την εκδρομή στο χρονικό διάστημα που είχε ζητηθεί στην προκήρυξη, με αποτέλεσμα να ξανασυνεδριάσει η επιτροπή λήψης και αξιολόγησης των προσφορών, την Πέμπτη 23/01/2014 και να αναθέσει την εκδρομή στην επόμενη αξιολογημένη προσφορά του πρακτορείου "Herodotus Tours".

Το νέο πρακτικό της επιτροπής λήψης και αξιολόγησης των προσφορών παρατίθεται παρακάτω.